Jesteś tutaj:

IMA Poland / Firma / IMA Polska

IMA Polska Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o.

Zatrudniająca prawie 100 pracowników filia firmy Ima zlokalizowana w Środzie Wlkp. od blisko 15 lat stanowi ważne wsparcie jako producent  i partner sprzedażowy produktów firmy Ima Klessmann.  Oprócz produkcji maszyn z dziedziny technologii przelotowej (Advantage i Novimat) systemów transportowych ( przenośniki pasowe oraz transportery powrotne), a także pojedyńczych agregatów obróbczych ważny element produkcji stanowią elementy frezowane , toczne oraz spawane. Obok produkcji firma w Polsce odpowiedzialna jest za dystrybucję maszyn i linii technologicznych na rynku polskim.

Ima Polska oferuje także szeroki zakres usług serwisowych i doradczych w zakresie remontów, konserwacji oraz sprzedaży części zamiennych obsługując klientów w Polsce, Białorusi, Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Austrii oraz częściowo na terenie Niemiec.

Jakości firmy Ima zaufały zarówno firmy rzemieślnicze jak i przemysłowe. Wymienić można tu między innymi firmy Forte, Mikomax, Fabryka Mebli Ryś czy też firmy Idźczak Meble oraz Stollech z Kępna. Zaufanie na rynku zdobywamy nie tylko poprzez zaawansowaną i przekonującą technologię IMA, ale przede wszystkim dzięki naszej wszechstronności oraz wysokim kompetencjom. Dobry rozwój przedsiębiorstwa w Polsce pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość licząc na to że w przyszłości staniemy się jeszcze ważniejszym partnerem dla Ima Klessmann  

Dane kontaktowe

IMA Polska Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o.

Kijewo 40
63-000 Środa Wlkp., Polen

 

Tel. +48 61-2864700
Tel. Serwis +48 61-2864788
Fax +48 61-2864711
Prezes Zarzadu Hans Dornburg
Dyrektor Serwisu Piotr Kubisiak